Acima napisał(a):

|
Jestem iście wniebowzięty sprawnością z jaką zostały dokonane transfery. Wystarczy sobie tylko przpomnieć cyrk z testami bramkarzy, a teraz w praktycznie za darmo pozyskano klasowego bramkarza dzięki Stasiowi.
|
No są to bardzo dobrze przeprowadzone transfery, a w kontekście poprzednich okienek to już w ogóle fenomen.