Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43473
Stary 08.02.2011, 21:12
Acima napisał(a):Wyświetl post
Jestem iście wniebowzięty sprawnością z jaką zostały dokonane transfery. Wystarczy sobie tylko przpomnieć cyrk z testami bramkarzy, a teraz w praktycznie za darmo pozyskano klasowego bramkarza dzięki Stasiowi.
No są to bardzo dobrze przeprowadzone transfery, a w kontekście poprzednich okienek to już w ogóle fenomen.
Odpowiedz cytując