Blaszczu16 napisał(a):

Nie, na niby . Rozumiem wyśmiewać się z zawodników Cracovii, Legii, czy Lecha ale żeby tak szydzić z piłkarzy swojego klubu?
|
Przykro się czyta, jak mało wierzą w naszych piłkarzy niektórzy kibice. Szydzenie? Przecież w Łobo drzemie olbrzymi potencjał!