Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
43466
08.02.2011, 20:42
Semper Fidelis 1985
napisał(a):
Kogo sprzedaliśmy?
Braci Brożków,następnym razem zadawaj konkretniejsze pytanie. Podałem w przybliżeniu ilość zawodników z których trener pewnie będzie korzystał w rundzie wiosennej.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89