Tandem Majchrowski&Filipiak jechał zgodnie nie tylko ze stadionem :
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Nie ma co się dziwić, że spełniano każde zachcianki tow. Filipiaka i dbano o elewację i inne gadżety.
Razem wały kręcą za publiczny grosz. Gdyby zbadano na poważnie wszystkie "wygrane" przetargi w mieście Comparchu, to profesór znalazłby się w nowym apartamencie na Monte. Ciekawe czy przejmie też za darmo miejskie działki w Cichym Kąciku ?