Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1862
Stary 08.02.2011, 19:45
Nie siedzę na dachu Dopiero teraz zauważyłem sens mojej wypowiedzi. Miało być, że trzeba być na stadionie, aby tak naprawdę sprawdzić czy dach jest dobry czy zły

Ale:
1 śpiewy kibiców bardzo dobrze rozchodzą się po stadionie(między innymi dzięki niemu)
2 prześwit między dachem a trybunami też spełnia swoje funkcje, wystarczy spojrzeć na murawę na stadionie
3 myślę, że i do celów ultras też się przyda, ponieważ nie jest wysoko podwieszony (jak np na Lechu), jest na nim do czego przywiązać jakieś liny itp
4 a tak w ogóle to czekam na wypowiedź Eli
Odpowiedz cytując