Przemas napisał(a):

Może po prostu ciężar zdobywania bramek rozłoży się na wszystkich piłkarzy ofensywnych albo odpali ktoś z pomocników i nastrzela bramek. Już tak było gdy Zieniu miał rundę konia a Paweł Brożek grał kichę i wtedy Wisła mistrza zdobyła.
.
|
yyy.. Paweł był wtedy królem strzelców.. co do naszego bramkarza to jakoś się mi nie widzi za bardzo.. kontrakt się mu skończył czy rozwiązany został z Ruskimi? jeśli skończyl 31 grudnia to trochę dziwne, że tak długo był bez klubu.. w plotki z Celticiem nie wierze.