Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43459
Stary 08.02.2011, 19:43
Przemas napisał(a):Wyświetl post
Może po prostu ciężar zdobywania bramek rozłoży się na wszystkich piłkarzy ofensywnych albo odpali ktoś z pomocników i nastrzela bramek. Już tak było gdy Zieniu miał rundę konia a Paweł Brożek grał kichę i wtedy Wisła mistrza zdobyła.
.

yyy.. Paweł był wtedy królem strzelców.. co do naszego bramkarza to jakoś się mi nie widzi za bardzo.. kontrakt się mu skończył czy rozwiązany został z Ruskimi? jeśli skończyl 31 grudnia to trochę dziwne, że tak długo był bez klubu.. w plotki z Celticiem nie wierze.
Groundhopper
Odpowiedz cytując