Dobrze że pozyskaliśmy tego bramkarza. Do Jovanića jak widać Maaskant nie jest przekonany. Przynajmniej na razie. Okienko o tyle udane że od dawna takiego nie było u nas. Jeśli porównać transfery do rundy jesiennej - jest trochę do przodu. Ale jeśli liczyć wakacyjną wyprzedaż to ciągle mamy braki. Ale ogólnie nie jest źle. Teraz trzeba wygrywać
