Zienczuk8 napisał(a):

|
Wydaje się, że kadra już zamknięta, ale bardzo przydałby się jakiś napastnik, bo jesteśmy praktycznie z jednym Genkovem.. jeśli w miarę szybko nie odpali to będzie bardzo duży kłopot.
|
Może po prostu ciężar zdobywania bramek rozłoży się na wszystkich piłkarzy ofensywnych albo odpali ktoś z pomocników i nastrzela bramek. Już tak było gdy Zieniu miał rundę konia a Paweł Brożek grał kichę i wtedy Wisła mistrza zdobyła.
Co do nowego niby ustawienia 4-3-3 i biadolenia ze nie mamy skrzydłowych na zmianę to ja bym nie przejmował się tym zbytnio. Sam Maskaant powiedział, że dla niego system nie jest ważny bo można go zmieniać w zależności od sytuacji na boisku, więc jak się okaże w którymś momencie rundy, że wypadnie Mały lub Kirm lub będą bez formy to będzie grał ktoś inny kto jest aktualnie w formie z graczy ofensywnych.
W mojej opinii okienko bardzo pozytywne, ale liczę jeszcze na jakąś niespodziankę w postaci lewego obrońcy. Niby Paljic na 90% meczy w polskiej lidze da rade ale na te cięższe, które mogą zaważyć o końcowym wyniku w lidze ma za niskie umiejętności do gry w obronie. Przykład to mecz z Lechem gdzie wszystkie bramki poszły lewą stroną w tym kilka bezpośrednio po błędach Dragana. Także jak jeszcze się uda sprowadzić dobrego lewego obrońcę to będzie super, a jak nie to w lecie już koniecznie. Dodatkowy napastnik podobnie. Przydałby się teraz, ale z braku laku damy rade bez, ale w lecie koniecznie musi przyjść.