Trzeba przyznać, że pion sportowy na czele z Valckx'em zrobili kawał dobrej roboty. Z żadnym transferem nie było jakiejś niekończącej się opowieści, jak to już wielokrotnie mogliśmy czytać, np. ten nie dla Wisły, tamten nie dla Wisły. Pełen profesjonalizm i zapięcie kadry przed drugim zgrupowaniem - tylko się cieszyć. Oby teraz przyszły wyniki.
