Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43453
Stary 08.02.2011, 19:21
Trzeba przyznać, że pion sportowy na czele z Valckx'em zrobili kawał dobrej roboty. Z żadnym transferem nie było jakiejś niekończącej się opowieści, jak to już wielokrotnie mogliśmy czytać, np. ten nie dla Wisły, tamten nie dla Wisły. Pełen profesjonalizm i zapięcie kadry przed drugim zgrupowaniem - tylko się cieszyć. Oby teraz przyszły wyniki.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując