|
Okienko zamknięte przed drugim obozem. Biorąc pod uwagę jakość piłkarzy ( na papierze ) i nasze możliwości ( miejsce w europejskim szeregu ) - ogromny sukces.
Wszyscy zwalniający holendrów przed miesiącem - wypada chyba przeprosić? Chociaż raczej tego tu nie przeczytam. Trzeba było by mieć jaja no nie?
|