atomek21 napisał(a):

|
Skoro ma zdjęcie z Wilczkiem, to chyba w negocjacjach położono nacisk na finanse?
|
Albo dają znać kibicom że już więcej kasy nie mają na nowych zawodników i to będzie ostatni transfer w tym okienku. Może Stan sprowadził Wilczka żeby dowiedzieć się czy znajdą się jeszcze jakieś 200 tyś euro w naszym budżecie na kontrakt dla Pereiki

i przy okazji Wilczek zrobił sobie kilka sweet-fotek na nk
