Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43447
Stary 08.02.2011, 18:56
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
Skoro ma zdjęcie z Wilczkiem, to chyba w negocjacjach położono nacisk na finanse?
Albo dają znać kibicom że już więcej kasy nie mają na nowych zawodników i to będzie ostatni transfer w tym okienku. Może Stan sprowadził Wilczka żeby dowiedzieć się czy znajdą się jeszcze jakieś 200 tyś euro w naszym budżecie na kontrakt dla Pereiki i przy okazji Wilczek zrobił sobie kilka sweet-fotek na nk
Odpowiedz cytując