atomek21 napisał(a):

|
Skoro ma zdjęcie z Wilczkiem, to chyba w negocjacjach położono nacisk na finanse?
|
ALBO STAN VALCKX NIE ZNA ROSYJSKIEGO.

LITOŚCI. Czytuje to forum i nie moge wyjść ze zdumienia jak nielogiczne sposoby wnioskowania są tu uskuteczniane.