atomek21 napisał(a):

puknij się w łeb, przecież on dopiero z nimi negocjuje!
widać, że sięgamy po dobre zachodnioeuropejskie wzorce. tak jak Real najpierw informujemy, że piłkarz przyjechał na badania i rozmowy o kontrakcie, a dopiero po podpisaniu umowy pojawia się informacja o pozyskaniu zawodnika.
|
Rany boskie jakie OT

Zaraz będzie info na oficjalnej Realu.
"Łobodziński nie dla REALU ! : Znany i ceniony zawodnik niejakiej Wisły Kraków nie dogadał z Królewskimi, ponieważ zażądał o 10 000 ojro więcej niż zarabiał gwiazdor Realu CRISTIANO RONALDO. Warto dodać, że kibice 'galaktycznych' są zrozpaczeni."
