Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43435
Stary 08.02.2011, 18:28
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
puknij się w łeb, przecież on dopiero z nimi negocjuje!

widać, że sięgamy po dobre zachodnioeuropejskie wzorce. tak jak Real najpierw informujemy, że piłkarz przyjechał na badania i rozmowy o kontrakcie, a dopiero po podpisaniu umowy pojawia się informacja o pozyskaniu zawodnika.

Rany boskie jakie OT Zaraz będzie info na oficjalnej Realu.

"Łobodziński nie dla REALU ! : Znany i ceniony zawodnik niejakiej Wisły Kraków nie dogadał z Królewskimi, ponieważ zażądał o 10 000 ojro więcej niż zarabiał gwiazdor Realu CRISTIANO RONALDO. Warto dodać, że kibice 'galaktycznych' są zrozpaczeni."
Odpowiedz cytując