WCracow napisał(a):

|
Przestani pitolic kolego, bo stadion legii to perelka nowoczesnosci jeśli chodzi o stadiony, a nasz może co najwyżej klasyfikować się do nagrody "najgorszy nowowybudowany stadion na swiecie".
|
Stadion Legii na pewno nie jest perełką.
Też ma wiele wad - chociażby nieproporcjonalny do bryły i nie do końca spełniający swoje funkcje dach.
Natomiast na Stadionie Narodowym zaczynają montować okalającą go siatkę :
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rzesien_09.jpg
Mam co do niej mieszane uczucia.
Być może końcowe wrażenie będzie dobre ale na tym zdjęciu sprawia wrażenie mało solidnej.
Nie będzie się rwać ?
Czy orzeu może coś na ten temat powiedzieć ?
p.s.
Napis Kebab bardzo na miejscu.
Na cześć ostatnich derbów
