Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 08.02.2011, 18:25
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Przestani pitolic kolego, bo stadion legii to perelka nowoczesnosci jeśli chodzi o stadiony, a nasz może co najwyżej klasyfikować się do nagrody "najgorszy nowowybudowany stadion na swiecie".
Stadion Legii na pewno nie jest perełką.
Też ma wiele wad - chociażby nieproporcjonalny do bryły i nie do końca spełniający swoje funkcje dach.


Natomiast na Stadionie Narodowym zaczynają montować okalającą go siatkę :

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rzesien_09.jpg

Mam co do niej mieszane uczucia.
Być może końcowe wrażenie będzie dobre ale na tym zdjęciu sprawia wrażenie mało solidnej.

Nie będzie się rwać ?

Czy orzeu może coś na ten temat powiedzieć ?

p.s.
Napis Kebab bardzo na miejscu.
Na cześć ostatnich derbów
Odpowiedz cytując