Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43434
Stary 08.02.2011, 18:22
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
powinna być koszulka realu
puknij się w łeb, przecież on dopiero z nimi negocjuje!

widać, że sięgamy po dobre zachodnioeuropejskie wzorce. tak jak Real najpierw informujemy, że piłkarz przyjechał na badania i rozmowy o kontrakcie, a dopiero po podpisaniu umowy pojawia się informacja o pozyskaniu zawodnika.
Ostatnio edytowane przez atomek21 : 08.02.2011 o godz. 18:24.
Odpowiedz cytując