Acapelo napisał(a):

|
powinna być koszulka realu
|
puknij się w łeb, przecież on dopiero z nimi negocjuje!
widać, że sięgamy po dobre zachodnioeuropejskie wzorce. tak jak Real najpierw informujemy, że piłkarz przyjechał na badania i rozmowy o kontrakcie, a dopiero po podpisaniu umowy pojawia się informacja o pozyskaniu zawodnika.