tofik napisał(a):

Genkov nawet przygotowany fizycznie nie jest, nie mówiąć o bramkach. Nie wiem skąd w klubie ten optymizm dotyczący Żurawskiego i Riosa. Każdy widział w poprzedniej rundzie, że nie potrafią zdobywać seryjnie goli.
Jak Tsetso nie wypali to może być z przodu bardzo słabo. Z drugiej jak wypali to może być lepszy od Brożka. Takie gdybanie
|
Jak Genkov nie jest przygotowany fizycznie i bedzie łapał forme pół rundy to jest po ptokach.
Generalnie pewne szanse ze on wypali sa pół na pół ale zarzad wiedzial jak wyglada sprawa z napastnikami i zdołal pozyskac tylko jednego.No coz ,Zuraw i Rios pewne cos tam strzelą ale my potrzebujemy takiego Pawla Brozka sprzed kontuzjii.Inaczej te pilki Melikosona bedą do nikogo.