http://img710.imageshack.us/img710/9312/35212026.jpg
ponoć to nie photoshop
Jak wynajmą reszte lokali to dosyć fajnie to będzie wyglądać "Kebab" , " Lampy, Żyrandole,Kinkiety" , "Materiały budowlane" , "Ksero i poligrafia" ..
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1841
Na tą ceratę będzie coś nakładane jeszcze czy tak zostanie?