Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1854
Stary 08.02.2011, 17:52
http://img710.imageshack.us/img710/9312/35212026.jpg

ponoć to nie photoshop

Jak wynajmą reszte lokali to dosyć fajnie to będzie wyglądać "Kebab" , " Lampy, Żyrandole,Kinkiety" , "Materiały budowlane" , "Ksero i poligrafia" ..


http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1841
Na tą ceratę będzie coś nakładane jeszcze czy tak zostanie?
Ostatnio edytowane przez aNouc : 08.02.2011 o godz. 18:02.
Odpowiedz cytując