...:::Tomo:::... napisał(a):

|
W amatorskim wydaniu futbolu to wiele osób nie wraca do grania w piłkę. Kolega zerwał więzadła to na stopniu powiedzmy pólamatorskim z łatwieniem lekarzy w Piekarach Śląskich, dojście do pełnej sprawności kolana zajęło cały rok. Niestety chłopak miał pecha bo za niespełna kolejny rok więzadła znowu puściły i dał sobie spokój z graniem, nawet tak pokopać na hali nie może.
|
ja mialem zerwane,zrobili mi ale dalej cos dokucza i wrocić do piłki takiej jakiej grałem nie mogłem.Teraz w grudni wycieli mi łąkotke debile w szpitalu,bo poszedłem na szybko bez bawienia sie w lekarzy etc i niestety, mam naderwane krzyzowe i czekam az mi wykreci kolano i znowu rekonstrukcja acl.
w 2 tygodnie to mozesz co najwyzej zaczac o kulach chodzic,to jest sprawnosc jaka mozesz uzyskac po zabiegu.
Jesli zalezy Ci na czasie i masz pieniadze moge Ci dac kontakt do byłego rehabilitanta/fizjoterapeuty Wisły. Po rekonstrukcji dosc szybko postawił mnie na nogi,jak i wielu innych.