maro olTSkul napisał(a):

Potrzebny Jakiś dobry a niedrogi doktor znający sie na kolanach . Zerwałem więzadła i potrzebuje szybko (2 tyg.) odbudować .
Kiedyś chodziłem do Urbana na Wisłe , ale to już przeszłość- poszedł do repry
|
Może naderwałeś?
Kurde, nie chce Cię martwić, ale Xavi był chyba rekordzistą ja po zerwaniu wrócił w ciągu...20tygodni.
U mnie w klubiku w którym kopałem, chłopak zerwał krzyżowe to dwa lata mu to zajeło. Ale chyba na kiepskiego lekarza trafił.