Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43418
Stary 08.02.2011, 16:19
arti napisał(a):Wyświetl post
Jeśli skończy się na bramkarzu to jak każdy wie może nam zabraknąć napastnika.
Mniejsza o LO - Paljic+ew. Kirm może dadzą jakoś radę, ale jak bramy nie będą chciały wpadać to. będzie źle.
Genkov nawet przygotowany fizycznie nie jest, nie mówiąć o bramkach. Nie wiem skąd w klubie ten optymizm dotyczący Żurawskiego i Riosa. Każdy widział w poprzedniej rundzie, że nie potrafią zdobywać seryjnie goli.
Jak Tsetso nie wypali to może być z przodu bardzo słabo. Z drugiej jak wypali to może być lepszy od Brożka. Takie gdybanie
..
Odpowiedz cytując