Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
43416
08.02.2011, 15:21
Jeśli skończy się na bramkarzu to jak każdy wie może nam zabraknąć napastnika.
Mniejsza o LO - Paljic+ew. Kirm może dadzą jakoś radę, ale jak bramy nie będą chciały wpadać to. będzie źle.
arti