Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9214
Stary 08.02.2011, 14:16
Może się boi że zaraz wpadną jacys kibole Tak go straszyli przecież.
Pozytywny koleś, ale widać że go troche krępuje ta konferencja. Boukhari to to nie jest, raczej skryty koleś. Oby sie nie okazał Żirsakiem
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.02.2011 o godz. 14:20.
..
Odpowiedz cytując