|
I tak naprawdę nigdy się nie dowiemy czy to wina O czy miasta (w ogóle kwestia całości stadionu ), bo dostępu do kompletu dokumentacji wykonawczej, notatek z konieczności prac projektowych i innych pism z ustaleniami na linii miasto-architekt-wykonawca nie mamy, a dokumentacja przetargowa ze strony ZIKIT-u, to tylko sztuka dla sztuki żeby była jakaś podstawa do przetargu.
Ostatnio edytowane przez Wicked : 08.02.2011 o godz. 13:28.
|