Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20667
Stary 08.02.2011, 11:30
ero781 napisał(a):Wyświetl post
ZETAFON ORANGE musisz raz w miesiącu dołądowac kwotą 25 lub raz na 3 miesiące kwotą 50 + telefony za 1zł
co za kur a bieda u naszych operatorów jest....

- w zetafonie nie ma motoroli flipout.
- w erze mix w ogóle nie mają motoroli
- w heyah mix też nie mają motoroli
- w plusie dla odmiany...też nie mają
- a w tych pelikanach i innych zwierzętach z orange mają kosmiczne ceny.

kuzwa, nie mamy jakiś innych operatorów co sprzedają komórki ?

Te wszystkie 36,6, 69, sami swoi i inne kwiatki mają komórki w swojej ofercie ?
Odpowiedz cytując