ero781 napisał(a):

|
ZETAFON ORANGE musisz raz w miesiącu dołądowac kwotą 25 lub raz na 3 miesiące kwotą 50 + telefony za 1zł
|
co za kur a bieda u naszych operatorów jest....
- w zetafonie nie ma motoroli flipout.
- w erze mix w ogóle nie mają motoroli
- w heyah mix też nie mają motoroli
- w plusie dla odmiany...też nie mają
- a w tych pelikanach i innych zwierzętach z orange mają kosmiczne ceny.
kuzwa, nie mamy jakiś innych operatorów co sprzedają komórki ?
Te wszystkie 36,6, 69, sami swoi i inne kwiatki mają komórki w swojej ofercie

?