Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4164
Stary 08.02.2011, 10:39
Donki napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem to bylo chyba napisane na facebooku, że bedzie przedsprzedaż dla osob ktore mialy karnety.
Dokładnie tak było, napisali też że można przyjść ze starą kartą a jak ktoś nie ma to i tak jest w danych w komputerze że miał karnet więc bez problemu kupi.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując