Donki napisał(a):

|
Z tego co wiem to bylo chyba napisane na facebooku, że bedzie przedsprzedaż dla osob ktore mialy karnety.
|
Dokładnie tak było, napisali też że można przyjść ze starą kartą a jak ktoś nie ma to i tak jest w danych w komputerze że miał karnet więc bez problemu kupi.