ero781 napisał(a):

a powiedz mi na jakiej podstawie ma byc taka sprzedaż nowe karty kibica nie każdy je już ma a z tego co pamiętam to na karcie kibica byly karnety...
wiec sprzedaż będzie dla każdego tylko znów zaczynamy z Młynem na G i pewnie do konca sezonu tak będzie ...
|
Z tego co wiem to bylo chyba napisane na facebooku, że bedzie przedsprzedaż dla osob ktore mialy karnety.