Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17243
Stary 08.02.2011, 10:35
czyli Wisła nawet jak zostanie operatorem/najemcą na powiedzmy 15lat to i tak będzie potrzebować zgody miasta na jakiekolwiek zmiany?
jeszcze jedno mnie dręczy czemu drugi narożnik nie ma tak samo rozplanowanych wnętrz?
Odpowiedz cytując