Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17241
Stary 08.02.2011, 09:15
arytmetyk napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak, ogólne narzekanie, że jest do dupy bym wstrzymał przynajmniej do tego aż powstanie. Byłem tam, tam jest w cholerę miejsca, spokojnie można zorganizować muzeum. I sklep też tam można przenieść. Wreszcie to będzie jakoś wyglądało a nie blaszak straszy przy zakupie biletów. Tylko jedna sprawa. Troche dziwnie wygląda to "wianie zachodem" jak żeby tam dojść trzeba przejść przez niezłe błoto i plac budowy. Wiem, wiem, skończą to będzie ładnie. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Też zdąrzyłem odwiedzić strefę kibica - czy jest tam w cholerę miejsca? Na strefę kibica i porządny sklep klubowy owszem. Będę się jednak upierał, że do zorganizowania przestronnego muzeum (a na takie Wisła zasługuje jak mało który klub w Polsce) tej przestrzeni braknie. Muzeum Wisły to powinna być nasza wizytówka, coś co wyróżni nas wśród polskich klubów i przyćmi każde inne takie przedsięwzięcie.

I jeszcze jedno - to nie narzekanie, tylko wyrażenie obawy
Odpowiedz cytując