|
potrzebuję nowy telefon - więc chciałbym wziąć jakiegoś mixa - albo jakiś telefon na kartę. Ale nie w playu.
Co poradzicie ? Na stronie plusa w dziale mix nie widzę żadnych telefonów, orange ma tylko abonamenty jakieś pelikany i inne zwierzaki ?
Era coś ma ? Mix heyah ? Poratujecie czymś ?
Telefon chciałbym żeby nie był drogi, konkretnie motorola flipout
|