Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17235
Stary 07.02.2011, 23:29
Ja też sobie nie wyobrażam muzemu na tak małej powierzchnii, pamietam wystawe w Krzysztoforach na stulecie Wisły była piękna a eksponatów dość dużo, niektóre naprawde zaskakujące... no ale zobaczymy jak to będzie wyglądało

Edit: Skoro tak Piotrze G, to racja lepiej poczekać i zaufać w wyczucie i gust decyzyjnych na Wiśle, może to jakoś pomieszczą
Ostatnio edytowane przez mgła : 08.02.2011 o godz. 00:27.
Odpowiedz cytując