|
Panowie, takie pytanko:
Jakie ma zastosowanie zawór dławiący? ^^
Jeżeli chodzi Ci o te montowane we wszystkich urzadzeniach hydraulicznych podlegających pod UDT to pełni on funkcje zabezpieczenia przed nagłym upadkiem , opuszczeniem ramienia/wysięgnika w razie zerwanie węża od oleju hydraulicznego itp. . Dzięki zaworom dławiącym na wężach/przewodach wrazie nagłego braku zasilania olej nie spłynie gwałtownie a co za tym idzie nie dojdzie do wypadku . Myśle że pomogłem .
|