Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11654
Stary 07.02.2011, 21:34
picasso napisał(a):Wyświetl post
obstawią zwykle drogi fotoradarami i ograniczeniami do 60,70 km/h i skończy się rumakowanie.albo skorzystasz z autostrady albo będziesz jechał do Gdańska 15 godzin.chory kraj.
jak ktos chce zobaczyć jak to wygląda w praktyce niech się przejedzie "ósemką" od Warszawy do Wroclawia.
Rządzą dobry ludzie, których w szkole nie bili (za Olbrychskim).
Niedługo żeby dojechać z Krakowa do Wrocławia trzeba będzie zapłacić 16 zł za A4 do Katowic, potem ograniczenie do 80 na obwodnicy GOP, no i od węzła Sośnica do Wrocka 37 zł. W sumie 53 zeta.
Jupi!
Dojdzie do takiego momentu, że po polskich autostradach będą jeździć albo Niemcy albo ci, którym za to pieniądze oddadzą.