Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11653
Stary 07.02.2011, 21:28
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, na zwykłe drogi każą np. wykupić tańszą winietę, która wprowadza jak się zorientują, ze nie ma chętnych. To wszystko aby żyło się lepiej, wszystkim !

P.S. Najważniejsze, że Miro wrócił do łask, a ludzie zapomnieli (wg. PO). Niebawem pewnie do polityki powróci też cyngiel z Łodzi, były członek PO zresztą.
obstawią zwykle drogi fotoradarami i ograniczeniami do 60,70 km/h i skończy się rumakowanie.albo skorzystasz z autostrady albo będziesz jechał do Gdańska 15 godzin.chory kraj.
jak ktos chce zobaczyć jak to wygląda w praktyce niech się przejedzie "ósemką" od Warszawy do Wroclawia.
dziękuję za uwagę