Wyświetl pojedynczy post
Jachu018
Junior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 07.02.2011, 18:29


Moim zdaniem taka formacja by się sprawdzała. Lewą stronę w obronie wspomaga Kirm i Siwakov. Prawą Melikson i Małecki z większą asekuracją Sobola (bo są moim zdaniem bardziej ofensywni). Bramkarze tacy oczywiście przy założeniu, że Pareiko do nas trafi. Moim zdaniem Kurto brakuje ogrania.
Kibic z Poznania
Odpowiedz cytując