Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8924
Stary 07.02.2011, 18:16
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę tylko, że Legia, Lech wychowują swoich a my nie ! Jedyny piłkarz, który przeszedł do Wisły z ME to Małecki a reszta ? Legia ma Borysiuka,Rybusa, miała Burkharda, Grosickiego chociażby, Lech teraz Możdzenia, Kamińskiego, a my ? Nie róbmy sobie jaj ...
Burkhardt grał w Amice, z Amici trafił do Legii, mniej więcej w tym samym czasie co Dudka do nas. Grosicki przyszedł z Pogoni też do pierwszej drużyny. Legia odpuściła Lewandowskiego, którego miała w swojej drużynie młodzieżowej. My mieliśmy Kokoszkę, który nawiał i Błaszczykowskiego, który m.in. dzięki Liczce zrobił w Wiśle mega karierę w zawrotnym tempie. Kowalski jak widać to nie to. Mączyński obawiam się , że niestety też. Na Burlidze też już krzyżyk postawiłem. Z młodych Iwana i Kmiecika pomimo usilnych starań nic sensownego nie udało się zrobić, Szabat miał swoje szanse i ich nie wykorzystał. Jak Rado dostał 2x45 min to 3/4 kibiców wyzwało Kulawika od kretyna. Ja nadzieje wiążę jeszcze z Chrapkiem. Jedna sprawa to stawiać na młodzież, druga sprawa to umiejętności tej młodzieży. Nie można stawiać na młodzież, która tych umiejętności nie posiada.
Odpowiedz cytując