Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8921
Stary 07.02.2011, 17:56
A ja nadal niezadowolony ! Jakieś wytłumaczenia, że musimy mieć jakiegoś doświadczonego bramkarza mam tam gdzie wszyscy craxe ...! Przypadek Arsenalu, Realu Madryt gdzie grają/grali młodzi bramkarze Cassilas 19 lat I skład, Szczesny 20 lat I sklad,w Atletico bramkarz 20 lat I skład, więc postawić na Kurto też możemy

Przypomnę tylko, że Legia, Lech wychowują swoich a my nie ! Jedyny piłkarz, który przeszedł do Wisły z ME to Małecki a reszta ? Legia ma Borysiuka,Rybusa, miała Burkharda, Grosickiego chociażby, Lech teraz Możdzenia, Kamińskiego, a my ? Nie róbmy sobie jaj ...
może jedynie Nalepa coś osiągnie, chociaż w przypadku obrońcy to jest trochę trudniej się wybić, a reszta ?
Jak nie potrafimy wychować to przynajmniej takiego :
"Alana Stulina" pozyskajmy.
Idealne posunięcie, być może zmiennik Boenischa na Euro, a u nas jest brak lewego obrońcy ;] tak samo jak prawego... bo Cikos to nie obrońca.
Ostatnio edytowane przez anthony09 : 07.02.2011 o godz. 18:03.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując