Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2469
Stary 07.02.2011, 17:46
Nie chcę ale muszę się pochwalić hehe...
- 3 posty wyżej moja rozkmina na temat facebook'a (3 dni temu)
- dziś na oficjalnej: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/witamy/
pozdrawiam
Odpowiedz cytując