Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
Od: 09.2006
Offline
#
2469
07.02.2011, 17:46
Nie chcę ale muszę się pochwalić hehe...
- 3 posty wyżej moja rozkmina na temat facebook'a (3 dni temu)
- dziś na oficjalnej:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/witamy/
pozdrawiam
samsung_08
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do samsung_08
Znajdź inne posty napisane przez samsung_08