Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1108
Stary 07.02.2011, 17:08
Lista Schindlera to klasyka, nie ma dwóch zdań. Widziałem ten film kilka razy i zapewne zobaczę jeszcze kilka. Również polecam tym, którzy jeszcze nie widzieli. A "Chłopiec..." też niezły, jednak zdecydowanie przereklamowany, dodtakowo historia w nim opowiedziana jest tak nie realna, że aż ciężko opisać. Poruszający? Nie bardzo. Bardziej mnie poruszyło np. "Pozwól mi wejść". Co już samo mówi za siebie...



Odpowiedz cytując