Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#481
Stary 07.02.2011, 17:06
Z jednej strony trudno, bo Gerber sam powiedział, że gdyby się ta feralna bariera nie przełamała, to skończyło by się na siniakach, a z drugiej strony, to patrząc na to w jakim Kubica wczoraj był stanie (co częściowo wyszło na jaw dopiero dzisiaj), to należy się cieszyć, że w ogóle przeżył... Sennę zabiło ponoć koło, które odpadło z auta i uderzyło go w głowę. Massa niedawno miał podobny wypadek i przeżył, więc... no szczęście jest pojęciem względnym w tym przypadku i zależy, z której strony patrzeć na całą sytuację.

Tak czy siak cholernie wierzę w to, że będzie dobrze i jeszcze zobaczymy Roberta na torze.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując