Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
43378
07.02.2011, 17:03
Bratislav Punosevac, który był na testach w Wiśle rok temu, przeszedł do Otelulu, lidera rumuńskiej ligi - dziś grał w sparze z Bełchatowem, który Rumuni wygrali sześć do ucha:
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing8079.html
twardybidon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do twardybidon
Znajdź inne posty napisane przez twardybidon