Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43370
Stary 07.02.2011, 15:56
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Rozwiązanie jest zadziwiająco proste. Te kilka milionów euro jakie otrzymamy w przyszłości ze sprzedaży jednej z naszych zagranicznych megagwiazd przeznaczyć należy na budowę bazy treningowej i zatrudnienie znających się na rzeczy i pracujących z pasją trenerów-specjalistów.

Dobrze prawisz, tylko u Nas nawet jak ktos ma checi i pieniadze to i tak rzuca mu sie klody pod nogi w postaci skomplikowanych i zagmatwanych praw do gruntow na ktorych chcialoby sie budowac nowe boiska i akademie pilkarskie. Wierze jednak ze w koncu sie to uda i bedziemy miec baze treningowa na odpowiednio wysokim poziomie tak aby wychowywac wlasnych zawodnikow.
Odpowiedz cytując