Jagul napisał(a):

|
Peszko w kadrze powinien grać na lewej pomocy tak jak w Kolonii. Jestem tylko ciekaw kiedy Smuda się złamie, bo już za pewne niedługo.
|
Też tak uważam, bo oczywiście głupotą byłoby sadzanie Kuby na ławce - nawet jeśli nie jest w formie, to ograniem, doświadczeniem i wolą walki ciągnie naszą grę do przodu, a lewej pomocy za bardzo nie mamy, tzn. Obraniak nie jest typowym skrzydłowym. Obraniaka osobiście widziałbym rywalizującego z Mierzejewskim na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika, bo tam wygląda on najlepiej. Generalnie jest tutaj pole manewru, jeśli Kuba lub Peszko nie mogliby zagrać to Ludo wraca na lewą stronę a do środka wchodzi Mierzej. Mierzejewski póki nie wybije się z Polonii gdzieś za granicę, pewnego poziomu ogrania międzynarodowego nie przeskoczy. Ma gość potencjał, byleby go nie zatracił zostając przez lata w Polsce.