Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43367
Stary 07.02.2011, 15:45
To forum poraża.

Przez tyle czasu pisano zeby sciagnać kogos doswiadczonego a kiedy ktos taki sie pojawia forumowicze wynajdują kolejne "ale"

Majac w perspektywie Jovanica w bramce, Pereike zamknalbym w pokoju i nie wypuscił dopoki nie podpisze kontraktu

Gosc ma wszytko co nam potrzeba i chce grac w Pucharach i to jest zawpewne jedyna rzecz ktora go skusila,jak z Jaliensem

Ja bym wogole sie nie zastanawiał i konczyl farse z poszukiwaniem bramkarzy.

P.S Po wczorajszym meczu absolutnie rozumiem dlaczego w nas w skladzie bedzie 1 Polak i 10 obcokrajowcow.Na ta chwile polscy pilkarze (zwlascza ci mlodzi ,25 letni )to kategoria "inwalidzka" i powinni miec ulgi w tramwajach.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując