To forum poraża.
Przez tyle czasu pisano zeby sciagnać kogos doswiadczonego a kiedy ktos taki sie pojawia forumowicze wynajdują kolejne "ale"
Majac w perspektywie Jovanica w bramce, Pereike zamknalbym w pokoju i nie wypuscił dopoki nie podpisze kontraktu
Gosc ma wszytko co nam potrzeba i chce grac w Pucharach i to jest zawpewne jedyna rzecz ktora go skusila,jak z Jaliensem
Ja bym wogole sie nie zastanawiał i konczyl farse z poszukiwaniem bramkarzy.
P.S Po wczorajszym meczu absolutnie rozumiem dlaczego w nas w skladzie bedzie 1 Polak i 10 obcokrajowcow.Na ta chwile polscy pilkarze (zwlascza ci mlodzi ,25 letni

)to kategoria "inwalidzka" i powinni miec ulgi w tramwajach.