bridgeburner napisał(a):

A z takimi za rozsądne pieniądze, adekwatne do reprezentowanych umiejetnosci, jest jak z 20 letnimi dziewicami
gdzies podobno istnieją tylko nikt żadnej nie moze spotkać
|
Tak to już jest.Można się domagać Polaków tylko niech ktoś powie skąd ich wziąć.
Przykład z 'wczoraj'.Odchodzą Brożki,Pawełek itp
Chcemy bramkarza za free - niech mi ktoś wskaże polskiego bramkarza za free który nie był by Cabajem
Środek obrony - Jaliens przeszedł ponoć za 300tyś - doświadczony środkowy polski obrońca do 300tyś potrzebny od zaraz(doświadczony nie znaczy że doświadczony kopaniem z tuzami pokroju Polonii Bytom czy Odry) - polskamyślszkoleniowa - możesz się wykazać.Dawaj obrońcę.
Pomoc, przyszedł Melikson 600-700 tyś ojro, 13 goli,9 asyst w 1.5 sezonu w porównywalnej lidze, gość na fali, został kapitanem zespołu - pms! , czekam na odpowiednik...może Bonin co chciał zarabiać więcej niż Maor?Idealny polski skrzydłowy - nie strzela nie asystuje a chce dużo zarabiać.
Atak - przyszedł Genkov ponoć za 500 - w Rosji mu nie poszło ale w Bułgarii jak Brożek u nas - mnóstwo goli.Bardzo proszę o polski odpowiednik do 500 tyś euro.
itp,itd.