Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43363
Stary 07.02.2011, 15:09
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
ale trzon drużyny, jej kręgosłup, a i piękną większość powinni stanowić Polacy.
No to miałeś ten trzon..Z Levadią - Pawełek,Pi Brożek,GŁowacki,Małecki,Sobolewski,Paweł Brożek,Ćwielong ,potem wszedł kolejny z 'pięknej większości' - Łobo

Miałeś też trzon na derbach przegranych 0-1 gdzie na boisku w sumie pojawiło się aż 9 z pięknej większości, miałeś też trzon z Karabachem , gdzie Polacy stanowili większość.

Fajnie było?

Do tego wytłumacz mi bo za bardzo tego nie kumam , czemu wolisz np. kaleczącego Łobodzińskiego od kaleczącego Jirsaka?
Czujesz jakąś większą więź z gościem z Bydgoszczy, który przyjechał tu zarabiać kasę , niż z gościem z Vysokiego Myta?Mniejszego doła będziesz miał jak samobója strzeli Jop a nie Bunoza?

Ja rozumiem jak byśmy byli krajem który ma z czego wybierać, talenty rodziły by się na każdym osiedlu i nie wiadomo dlaczego upierano by się na cudzoziemców, ale jesteśmy piłkarską pustynią z piłkarzami którzy są gatunkiem na wymarciu, co gorsza widząc co jest grane, ten co w ogóle potrafi od czasu do czasu prosto piłkę kopnąć - od razu jedzie z takimi wymaganiami że to lepiej żebrakom dać niż zapłacić.

Poza tym prawdziwą wartość dla Wisły(w sensie pochodzenia)mają albo wychowankowie albo młodzi kolesie,sprowadzeni i ukształtowani przez Wisłę a nie wyrobnicy dla których Wisła = ilość zer na koncie

Dlatego jedno co nam pozostaje to przeczesywać świat, szukać okazji w Polsce(coś jak z Wilkiem choć za wcześnie by wyrokować czy to faktycznie okazja) oraz szukać młodych chłopaków z których pożytek będzie za lat kilka + trenować wychowanków - to melodia kilkunastoletnia najpewniej.

A jak domagasz się Polaków, bo ich suma musi się dla Ciebie zgadzać - w Krakowie i okolicach mamy kilkanaście klubów - W każdym sami Polacy a mecze czasem lepsze niż w naszej ekstraklasie, do tego za free albo za grosze.Olej Wisłę , ruszaj za Polakami.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując