Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5707
Stary 07.02.2011, 15:03
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
To po ch*j się odzywasz?
Nie oglądałeś ale wiesz, że to gówno? ciekawe...
A co dobrze było? Oglądanie meczy reprezentacji zakończyłem na Polska - Australia w Krakowie, na który poszedłem tylko ze względu na to, że mecz był na nowym stadionie i nie mogłem się doczekać żeby zobaczyć R22. Trudno dałem Lacie 20 PLN do kieszeni. Ale na tym koniec.

Nie muszę oglądać. Wystarczy, że poczytam komentarze tu, i na kilku innych stronach, opis meczu i starczy. Polska reprezentacja to kompletne dno.

Zresztą wystarczyło zobaczyć na skład i orłów pokroju Borysiuka, Kucharczyka(2 gole w lidze i kadra - cos takiego tylko u Dyzmy ) czy też Kikuta i Wołąkiewicza to z góry można było założyć, że nawet z Mołdawią, gdzie gwiazdą jest rezerwowy ostatniej drużyny Ekstraklasy będziemy grać chujowo.

Nie nabijajcie kabzy PZPN-owi, nakręcając się na kadrę. Akcje "pusty stadion" powinny się odbywać zawsze kiedy gra 'reprezentacja'.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując