Drozd napisał(a):

'20 groszy za kilometr dla auta osobowego i 10 groszy dla motocykla - tak Ministerstwo Infrastruktury ustaliło stawki za przejazd płatnymi odcinkami autostrad budowanych i zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad."
http://biznes.onet.pl/stawki-za-prze...,1,prasa-detal
Do Gdańska z Krakowa 100pln lub 20l paliwa w jedną stronę. Czyli droga do gdańska kosztowo wydłuża się o 300 km. Inaczej gdyby nie jechać autostradą za tyle samo przejeżdżamy 300 km (50%) więcej odległości. Chyba tylko idiota będzie jeździł po tych autostradach.
|
Spokojnie, na zwykłe drogi każą np. wykupić tańszą winietę, która wprowadza jak się zorientują, ze nie ma chętnych.

To wszystko aby żyło się lepiej, wszystkim !
P.S. Najważniejsze, że Miro wrócił do łask, a ludzie zapomnieli (wg. PO). Niebawem pewnie do polityki powróci też cyngiel z Łodzi, były członek PO zresztą.