Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11645
Stary 07.02.2011, 14:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
'20 groszy za kilometr dla auta osobowego i 10 groszy dla motocykla - tak Ministerstwo Infrastruktury ustaliło stawki za przejazd płatnymi odcinkami autostrad budowanych i zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad."

http://biznes.onet.pl/stawki-za-prze...,1,prasa-detal

Do Gdańska z Krakowa 100pln lub 20l paliwa w jedną stronę. Czyli droga do gdańska kosztowo wydłuża się o 300 km. Inaczej gdyby nie jechać autostradą za tyle samo przejeżdżamy 300 km (50%) więcej odległości. Chyba tylko idiota będzie jeździł po tych autostradach.
Spokojnie, na zwykłe drogi każą np. wykupić tańszą winietę, która wprowadza jak się zorientują, ze nie ma chętnych. To wszystko aby żyło się lepiej, wszystkim !

P.S. Najważniejsze, że Miro wrócił do łask, a ludzie zapomnieli (wg. PO). Niebawem pewnie do polityki powróci też cyngiel z Łodzi, były członek PO zresztą.