|
Ktoś odsłuchał nowego Fokusa - Prewersje? Jak opinie? Single mnie raczej odrzucały, Fokus od jakiegoś czasu jest dla mnie "asłuchalny". Wczoraj zobaczyłem klip do kawałka "V.I.P" (pomijając to, że jest kopią klipu Tetrisa) i tekstowo dla mnie bardzo słabiutko ("jestem vipem, dupy wsadzają nogę w drzwi" ? wtf?).
Ostatnio edytowane przez Wizard : 07.02.2011 o godz. 14:22.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|