@
Gwiaździsty
Czlowieku, bo stadion cracovii jest tez perelką 15 tysieczna. Ale widze, że u Ciebie 0 obiektywizmu, widzisz tylko Wisle i jej piekne WSZYSTKO. A prawda jest taka, że Wisla ma najgorszy z nowych stadionow w Polsce. I tylko Lech sie moze z nia rownac.