Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1853
Stary 07.02.2011, 14:05
@Gwiaździsty
Czlowieku, bo stadion cracovii jest tez perelką 15 tysieczna. Ale widze, że u Ciebie 0 obiektywizmu, widzisz tylko Wisle i jej piekne WSZYSTKO. A prawda jest taka, że Wisla ma najgorszy z nowych stadionow w Polsce. I tylko Lech sie moze z nia rownac.
Odpowiedz cytując