Tylko, że u nas same ogórki są, czy reprezentacja Polski A rozniosłaby Mołdawię 5:0? Nie sądzę

W dupach się przewraca naszym piłkarzom a prezesi klubów jeszcze to podkręcają dając gigantyczne kontrakty za marne umiejętności. Takie sparingi sie przydają, ale zdecydowanie z lepszymi drużynami, chyba, że Smuda chciał przeciwnika na swoim poziomie, to trafił.