Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5702
Stary 07.02.2011, 13:54
Tylko, że u nas same ogórki są, czy reprezentacja Polski A rozniosłaby Mołdawię 5:0? Nie sądzę W dupach się przewraca naszym piłkarzom a prezesi klubów jeszcze to podkręcają dając gigantyczne kontrakty za marne umiejętności. Takie sparingi sie przydają, ale zdecydowanie z lepszymi drużynami, chyba, że Smuda chciał przeciwnika na swoim poziomie, to trafił.
Odpowiedz cytując